Slide background
Uzzināt vairāk par šo produktu...

Profesionāli kūdras substrāti

NUTRO GARDEN. Augstvērtīga, ar bagātīgu struktūru, kvalitatīva puķu zeme visiem dekoratīvajiem
un ziedošajiem augiem. NUTRO GARDEN universālais kūdras substrāts balkona puķēm ir izgatavots no
ekoloģiski tīras kūdras
Slide background

Virtuālais palīgs produkcijas iegādē

ievadi atslēgas vārdus

Un atrodi piemērotāko produktu

Uzzināt vairāk...

Doties uz virtuālo palīgu...
Slide background

Mūsu veikalā

Viss Jūsu dārzam un puķēm

Sākot € 1.00

Uzzināt vairāk...

Doties uz veikalu...

Mūsu uzņēmuma produkcija

Audzēšanai un siltumnīcai

universals kudras substrats 001NUTRO GARDEN kūdras substrāts ir paredzēts plaša ziedu, dekoratīvo augu un dārzeņu kultūru audzēšanai, kā arī piemājas dārzu un sakņu dārzu augsnes struktūras uzlabošanai. Gruntij ir augsta uzsūkt spēja, tajā nav neparedzētas mikrofloras. Produkts gatavs lietošanai pēc samitrināšanas.

Neitralizētā

universals kudras substrats 001NUTRO GARDEN neitralizētās kūdras substrāts paredzēta plaša ziedu, dekoratīvo augu un dārzeņu kultūru audzēšanai,

Puķu zeme

universals kudras substrats 001NUTRO GARDEN.  Augstvērtīga, ar bagātīgu struktūru, kvalitatīva puķu zeme visiem dekoratīvajiem un ziedošajiem augiem.

Substrāts rododendriem un skujkokiem

universals kudras substrats 001NUTRO GARDEN.  Mēslots speciālais kūdras substrāts, augsnes uzlabošanai augiem, kam nepieciešama skāba augšanas pamatne: t.sk. alpu rozēm, skujkokiem, hortenzijām, melleņu krūmiem.

Sēšanai un stādīšana

universals kudras substrats 001NUTRO GARDEN Universālais kūdras substrāts ir paredzēts plaša ziedu, dekoratīvo augu un dārzeņu kultūru klāsta sēšanai un stādīšanai, kā arī piemājas dārzu un sakņu dārzu augsnes struktūras uzlabošanai. Gruntij ir augsta uzsūkt spēja, tajā nav neparedzētas mikrofloras. Produkts gatavs lietošanai pēc samitrināšanas.

Universālā melnzeme

universals kudras substrats 001NUTRO GARDEN Dārza melnzeme ir kaļķota augsne kuru var izmantot plaša ziedu, dekoratīvo augu un dārzeņu kultūru audzēšanai, kā arī piemājas dārzu un sakņu dārzu augsnes struktūras uzlabošanai, teritorijas labiekārtošanai, piemājas teritorijas nelīdzenumu novēršanai.

Seko mums facebook

Mēs strādājam:

 

Darba dienās

Sestdien, svētdien:

Slēgts

© 2020 NutroGarden. Visas tiesības paturētas